Články o chiptuningu DIESEL TECHNIK - chiptuning BMW, chiptuning Porsche, chiptuning Bentley, chiptuning Ferrari a dalších značek...

warning: Creating default object from empty value in /users/zalohovane/9721/diesel-technik.cz/subdomeny/www/modules/i18n/i18ntaxonomy/i18ntaxonomy.pages.inc on line 40.

Chiptuning, Fabia New

Lepší akcelerace, vyšší maximální rychlost, dokonalý prožitek z jízdy. Chiptuning Fabia New - vozy Škoda bez kompromisů - větší výkon - nižší spotřeba. Co znamená Chiptuning Fabia New?

 

Odstranění špatného startování

Špatně startujete? Odstraníme špatné startování za tepla pro vozy AUDI, ŠKODA, SEAT, VW s dvoulitrovými motory TD, od roku výroby 2004.

 

Chiptuning, Fiat 500 New

Další novinkou, kterou Vám chceme více přiblížit je nový Fiat 500 s motorem 1.3 Multijet 16V. Chiptuning Fiat 500 New znamená zvýšení výkonu a snížení průměrné spotřeby Vašeho vozu Fiat.

 

Chiptuning SUV

Příznivcům SUV s pohonem všech kol 4 x 4 je určená naše novinka - Chiptuning SUV, navýšení výkonu pro francouzské vozy Citroen C Crosser a Peugeot 4007

 

Audi Q7, dvanáctiválcový turbodiesel

Potřebuje svět šestilitrové TDI se dvanácti válci v něčem tak nesportovním jako je Audi Q7? S nově vyvinutou vstřikovací soustavou Common Rail poskytuje tento dvanáctiválec o objemu šest litrů výkon 368 kW (500 k) a točivý moment 1000 Nm.