DIESEL TECHNIK, SPECIALISTA NA CHIPTUNING.Chiptuning Kladno, chiptuning BMW, chiptuning Porsche, chiptuning Bentley, chiptuning Ferrari a dalších značek...

DIESEL TECHNIK je specializovaná firma na chiptuning dieselových a benzínových motorů. Na motorové úpravy a chiptuning se úzce zaměřujeme již od roku 1995. Partnersky spolupracujeme s renovovanými německými značkami Hartge a MTM.

Chiptuning  Kladno, chiptuning BMW, chiptuning Porsche, chiptuning  Bentley, chiptuning FerrariChiptuning provádíme především pro sériově vyráběná vozidla, ale naše aktivity se zaměřují i na ladění špičkových závodních motorů - sportovní chiptuning. Naším partnerem je například úspěšný motoristický tým Vavřinec Motorsport, v referencích najdete také dakarského šampiona Aleše Lopraise a další známé osobnosti.

Zájemcům o chiptuning poskytujeme celou řadu výhod, garancí a dalších specializovaných služeb jako jsou například odstranění filtru pevných částic u dieselových motorů, nebo chiptuning historických vozidel. DIESEL TECHNIK patří mezi největší tuzemské prodejce sportovních vzduchových filtrů K&N. Pro jejich prodej provozujeme specializovaný e-shop.

Chiptuning BMW, Porsche, Bentley, Ferrari a dalších značek

V našem katalogu najdete nabídku na chiptuning pro 2000 modelů vozidel!

Zaměřujeme se na profesionální chiptuning pro automobily BMW, Porsche, Bentley a Ferrari. Objednávkový katalog firmy DIESEL Chiptuning Kladno, chiptuning BMW, chiptuning Porsche, chiptuning Bentley, chiptuning FerrariTECHNIK však obsahuje nabídku na chiptuning pro celkem 40 automobilových značek a 2000 modelů aut. Katalog chiptuningu je rozdělený podle typu vozidel na: osobní auta, nákladní vozy a autobusy, dodávky do 3,5 t a motocykly.

U každého vozu najdete podrobné informace, od továrních parametrů motoru, přes údaje o navýšení těchto parametrů pomocí chiptuningu, až po cenu či doplňkové informace. Pomocí objednávkového katalogu si vyberete Vaše vozidlo naprosto jednoduše a zároveň se můžete na chiptuning ihned on-line objednat.

Chiptuning - zvyšte výkon Vašeho vozu - ušetřete peníze za palivo!

Věděli jste, že výhody chiptuningu ocení opravdu každý motorista?

Chiptuning zvýší výkonu motoru Vašeho vozidla a sníží spotřebu pohonných hmot - chiptuning šetří peníze. Současná Chiptuning Kladno, chiptuning BMW, chiptuning Porsche, chiptuning Bentley, chiptuning Ferrarimoderní vozidla jsou vybavená sériově vyráběnými motory s řídícími jednotkami. Tovární nastavení softwaru řídící jednotky však optimálně nevyužívá motorové schopnosti automobilu.

Chiptuning znamená optimalizovat software řídící jednotky motoru a odstranit rezervy motorového výkonu továrního nastavení ze sériové výroby. Optimalizace přitom nemá vliv na emisní parametry, ani neovlivňuje životnost motoru. Chiptuning je možné realizovat téměř u všech vozidel, která jsou vybavená řídící jednotkou motoru.

Kam dál?

  • Přejděte na stránku chiptuning, kde se mimo jiné dozvíte všechny výhody, které můžete získat díky chiptuningu.