Záruky na chiptuning, výhody.chiptuning BMW, chiptuning Porsche, chiptuning Bentley, chiptuning Ferrari a dalších značek...

chiptuning BMW, chiptuning  Porsche, chiptuning Bentley, chiptuning FerrariDIESEL TECHNIK provádí značkový chiptuning, který vychází z dlouholetých zkušeností s čipováním. Jsme si naprosto jisti kvalitou nabízených služeb, a proto každému zákazníkovi poskytujeme záruku na chiptuning v délce 24 měsíců.

Zároveň nabízíme záruku 14 dnů na vrácení peněz a uvedení řídící jednotky do původního stavu, pokud na motorové brzdě zjistíte nižší hodnoty, než deklarujeme. V takovém případě samozřejmě uhradíme i náklady za provedený chiptuning.

Všechny výhody na 1. pohled

Záruka 24 měsíců, jistota, kterou jinde nenajdete

U některých vozů je z technických důvodů nezbytné řídící jednotku kompletně demontovat z motoru. V těchto případech poskytujeme záruku 24 měsíců na řídící jednotku motoru ode dne čipování. Pokud není nutné řídící jednotku demontovat a neprovádí se žádný fyzický zásah, vztahuje se záruka na provedenou službu - čipování.

Záruka 10 let na aktualizaci software

Na úpravy provedené v software řídící jednotky poskytujeme záruku v délce trvání 10 let!
V rámci této záruky má zákazník nárok na:

chiptuning BMW, chiptuning  Porsche, chiptuning Bentley, chiptuning Ferrari
  • nahrání původního a originálního software zdarma
  • opětovně nahrání upraveného software v případě, že byl přepsán na originální autorizovaným servisem

Pojištění do 1 000 000 Kč

Jsme pojištěni proti případnému poškození vozu v průběhu čipování, a to až do částky 1 000 000 Kč. Je však velmi nepravděpodobné, že bychom mohli v průběhu chip tuningu způsobit nějakou škodu.

Záruka 14 dnů na vrácení peněz

Kvalita našeho chip tuningu je podložená 14 denní garancí na vrácení peněz. Pokud zákazník do 14 dnů zjistí nižší hodnoty na motorové brzdě, než jsme uvedli, bezplatně uvedeme vůz do původního stavu. V takovém případě samozřejmě uhradíme i náklady na chiptuning.

Poskytnutí zálohy originálního software

Před čipováním řídící jednotky standardně provádíme zálohu originálního software. Zálohovaný software na požádání bezplatně poskytujeme i našim klientům.